USHQIMI & DIETA

0 150

Dr. Hysni Dankshi në librin e tij "320 Receta Për 60 Sëmudje" ka listuar disa receta dietale që sipas tij, do të keni efekt...

INGREDIENTËT 4 patate 500 ml pana 100 gr djathë parmixhano të grirë Gjalpë Kripë Piper UDHËZIMET 1. Qërojmë dhe lajmë nën ujë të rrjedhshëm patatet duke i prerë në feta shumë të...

SPORT & FITNESS