Humb peshën

Një pije që shumica e femrave që e kanë provuar patën rezultat. Ato thonë se humbën 1 cm në gjerësinë e belit të tyre çdo ditë.

Për më tepër, ajo ka përmirësuar shëndetin e tyre të përgjithshëm. Ia vlen ta provosh.

Ai të pastron nga toksinat dhe yndyrnat e tepërta në trup, duke përmirësuar funksionin e trurit dhe shikimin.

Një tjetër gjë e mirë është se të gjithë përbërësit i keni në shtëpi, ndaj ju duhet vetëm të përgatisni pijen dhe filloni trajtimin!

Përbërësit:

– 1 lugë çaji mjaltë
– 2 lugë uthull molle
– 1 filxhan lëng të shtrydhur portokalli të kuq

Përziejini përbërësit në blender.

Përdorimi:

Ju duhet ta konsumojnë këtë pije për 7 ditë, para drekës apo darkës. Më pas duhet të ndaloni marrjen e pijes për 7 ditë.

Mund t’a përsërisni trajtimin, nëse është e nevojshme dhe t’a zëvendësoni portokallin e kuq me lëng portokalli të zakonshëm. /Telegrafi/